• |
ide | kryesore

Ish masazhisti: Ronaldo më kërkoi numrat e këngëtareve në këmbim të makinës së tij

Paparazzi, SliderRod Thornley është një ish-masazhist i Manchester United, që do të thotë se ai kaloi shumë kohë me disa nga futbollistët më të famshëm , përfshirë Cristiano Ronaldon.

Tani, Thornley ka ndarë disa nga sekretet që ka dhe ka pohuar se Ronaldo i ka kërkuar ndihmë për të gjetur numrat e telefonit të dy këngëtarëve që i ka pëlqyer. Këngëtarët ishin Dannii Minogue dhe Kimberly Wyatt, kjo e fundit anëtare e Pussycat Dolls.

Thornley madje pretendon se Ronaldo ka shkëmbyer me të për numrat e tyre, një Porsche për gjysmë çmimi si falënderim. “Ai është duke bërë një masazh dhe në TV është “X-Factor”, tha Thornley për Under The Cosh Podcast. “Ishte Dannii Minogue, motra e Kylie Minogue, dhe ai pyet: “A mund të më merrni numrin e saj?”

“Unë jam si ‘Unë jam një masazhues i Man United’. Por, unë kam disa njohje dhe, brenda katër ose pesë ditëve, kam numrin e Dannii Minogue në telefonin tim.”Kështu që ia dorëzova. Me sa duket ata shkuan në disa takime. Asgjë nuk doli nga kjo në fund.

“Rreth katër apo pesë muaj më vonë, ne jemi në mars ose prill, ai po largohet për në Real Madrid. Të gjithë e dimë se ai do të largohet në fund të sezonit. Pra, ai më thotë ndërsa X-Factor është përsëri të shtunën mbrëma dhe ishte Kimberly Wyatt nga Pussycat Dolls. “A mund të më marrësh numrin e saj?”  “Kështu që unë jam si ‘Uau, çfarë do më japësh në këmbim? Po ju marr numrat e vajzave nga kudo dhe nuk po përfitoj asgjë nga kjo’.

“Ronaldo tha: “Të pëlqen makina ime?” Ai kishte një Porsche të konvertueshme.  “Kur të shkoj në Real Madrid, do ta shes për gjysmë çmimi”. Mu deshën rreth 10 minuta për të marrë numrin e saj, ia dhashë atij. Dhe, sigurisht, fundi i sezonit vjen dhe unë pyes nëse marrëveshja është ende e mirë. Ai i përmbahet asaj. Unë i jap 30,000 paund për një makinë 60,000 paund. Të nesërmen e shita për 60,000 paund!”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *