• |
ide | kryesore

Debati publik i Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldos

Paparazzi, Slider


Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë nxitur thashethemet në lidhje me gjendjen e marrëdhënies së tyre duke u grindur në publik teksa hipnin në aeroplan.

Prej ditësh është folur se lidhja e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez nuk po kalon momentin më të mirë.Që nga ardhja e futbollistit në klubin e tij aktual, Al Nassr, ka pasur spekulime se marrëdhënia mund të jetë në krizë.

Së fundmi mediat portugeze i morën si të vërteta këto raportime dhe konfirmuan drejtpërdrejt se Cristiano-n “është lodhur me të”. Në të njëjtën mënyrë, një llogari e re është publikuar që duket se do t’i shtojë këto aludime. Një dëshmitar ka kontaktuar gazetarin spanjoll Abel Planelles për t’i treguar gjithçka ka ndodhur mes çiftit në atë që duket të jetë një nga zënkat e tyre më të ashpra, pak para se të hipnin në avion

Ai gjithashtu tregoi se si secili prej tyre u soll pas sherrit të tyre masiv. “Ata patën një zënkë me të bërtitura para se të hipnin në avion ”, tha dëshmitari. Cristiano Ronaldo thuhet se është i mërzitur me qëndrimin e Georgina dhe mendon se ajo po bëhet ‘egocentral’.

Georgina, e cila është një modele spanjolle-argjentinase është kritikuar gjithashtu për mënyrën se si i trajton miqtë e saj. Mirëpo, deklaratat më të ashpra erdhën nga Leo Caeiro, mik i nënës së futbollistit. “Kam thënë prej muajsh që nuk po shkojnë mirë dhe ka gjasa që të ndahen”, u shpreh Caeiro. “Ai është i lodhur . Ky është realiteti”. Caeiro madje deklaroi se “nuk do të ketë martesë” dhe se ata janë bashkë vetëm “për të ushqyer produktin”./Lapsi.al

Marrë nga: Marca


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *