• |
ide | kryesore

Taylor Swift dhe rokeri fotografohen së bashku pas aludimeve për romancë

Paparazzi, Slider

Taylor Swift dhe Matty Healy u fotografuan së bashku për herë të parë që nga ndezja e thashethemeve për romancë.


Në fotot e siguruara nga Page Six, dyshja shihen duke lënë koncertin e Swift në Nashville të shtunën mbrëma, në sediljen e pasme të makinës së saj.  Më herët po atë ditë, Healy u dërgua në një Starbucks aty pranë nga truproja e Swift pasi u largua nga vendi i këngëtares “Anti-Hero” përmes një garazhi nëntokësor, sipas Daily Mail.


The Sun raportoi në fillim të këtij muaji se Healy dhe fituesja e Grammy  ishin në një artikull pas ndarjes së saj dhe Joe Alwyn.Një burim i tha gazetës se ata ishin “çmendurisht të dashuruar” pavarësisht se ishin në fillimet lidhjes së tyre. “Ndihet e drejtë,” vazhdoi insajderi. “Ata u takuan për herë të parë, pothuajse 10 vjet më parë, por thjesht nuk funksionoi.”

Rokeri fluturoi në Tenesi nga Filipinet për të parë performancën e Eras Tour të Swift. Ai mori pjesë përsëri natën tjetër. Jo vetëm që Healy iu bashkua shfaqjes, por u filmua gjithashtu duke kërcyer përkrah shoqeve të Taylor, Gigi Hadid dhe Lily Aldridge. Ndërsa në skenë, Swift  i dha atij një mesazh sekret. “Kjo ka të bëjë me ty, ti e di kush je. Të dua”, tha artistja.

Healy u takua së fundi me modelen Charlotte Briar D’Alessio në 2022 – por kurrë nuk e konfirmoi lidhjen e tyre. Muzikanti anglez ka qenë gjithashtu i lidhur romantikisht me këngëtaren FKA Twigs dhe modelen Gabriella Brooks gjatë viteve. Taylor, nga ana e saj, filloi të takohej me Alwyn në vitin 2016./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *