• |
ide | kryesore

Veliaj nuk humb kohë për të festuar në Kamëz: T’i shërbejmë me dashuri

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka përshëndetur fitoren spektakolare të PS në Kamëz, një bashki e njohur si ish-bastion i PD-së.


Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj thekson se PS fitoi me 60% Bashkinë e Kamzës, për t’i shërbyer me dashuri e përkushtim 100% qytetarëve të saj.


“Fitorja e parë në rang vendi vjen nga Qarku i Tiranës. Fituam me 60% Bashkinë e Kamzës, për t’i shërbyer me dashuri e përkushtim 100% të qytetarëve të saj. Bravo Rakipit dhe skuadrës së tij, dhe punë të mbarë nga nesër për t’a çuar Kamzën gjithnjë e më përpara”, shkruan Veliaj.


8 Comments

  1. Pati nje bashkëpunim shum efikas Suli me Mziun. Kështu që te rroje koalicioni i tavolinës ku shitet cdo pazar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *