• |
ide | kryesore

Dyshime se po përgatiste atentat, arrestohet shqiptari në Greqi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
kakavijë, rrëmbeu, kërkim, sekuestrohen

Një shqiptar 38 vjeç është arrestuar në Kalithea, Athinë nga skuadra DIAS e policisë greke. Shqiptari është kapur rreth orës 19:00 në rrugën “Ifigenia” në Kalithea.


Gjatë kontrollit personal atij iu gjet dhe sekuestrua 1 pistoletë Makarov e kalibrit 9 mm me 28 fishekë.


Gjithashtu iu gjetën dy krehra të mbushur me 16 fishekë dhe brenda një valixheje iu gjetën edhe 12 fishekë të tjerë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *