• |
ide | kryesore

Grushtoi Sali Berishën, përfundon akti i ekspertimit mendor për Gerti Shehun

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ekspertët e mjekësisë ligjore kanë përfunduar aktin e ekspertimit për Gerti Shehun, i riu i cili grushtoi Sali Berishën gjatë protestës së 6 dhjetorit 2022.


Gazetarja Klodiana Lala bën me dije se sipas ekspertëve, Shehu është i papërgjegjshëm mendërisht.


Për këtë arsye, prokuroria i është drejtuar gjykatës duke kërkuar që nga arrest me burg të dërgohet në spital psikiatrik për trajtim të mëtejshëm.8 Comments

  1. Këta zagarët e ridhjerjes të tërë të papërgjegjshëm janë,apo i nxjerrin këta Qentë e prokurorive dhe të gjykatave.

  2. Kjo asht drejtesia SHQIPKARE,hahaha…..
    Ky “i papergjegjshmi” pse nuk i ra murit me kry?Apo te grushtonte te atin ose te emen,hahaha…
    Allvanos-arnamut hesapi,hahaha….Taman si kohen e Enverukut.

  3. Kto jane sqipetaret, te leshte e te lashte njekohsisht,….mileti me primitiv ne rajon , …ka qene eshte dhe do mbetet derisa popullsia te tretet e gjitha nga syt kembet, dhe toka te kthehet ne resort ku te punojne jetojne e shumohen bangladeshasit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *