• |
ide | kryesore

Avokati i Tahirit zbulon episodin e ish-ministrit me kriminelin e rrezikshëm në burg: Më vjen turp…

Arkiva, Lajme, Të fundit
Tahiri

Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia, ka treguar një bisedë që ish-ministri kishte bërë në burg me një kriminel të rrezikshëm, ndërkohë që ky i fundit kishte pasur fatin që të lirohej para tij.


Në një prononcim për mediat, Haxhia tha se dhe ky i dënuar, kishte shprehur keqardhje që po lirohej nga burgu, ndërkohë Tahiri ngelej ende në qeli.


Avokati: Një person me precedent të theksuar u liria dhe duke dalë i tha zotit Tahir më vjen shumë keq dhe shumë turp që dal unë dhe ti rri në burg.

Pyetje: Paska zënë shoqëri Tahiri në burg?

Avokati: Normale, njeri është dhe ai

Gjykata e Elbasanit liroi nga burgu Tahirin, i cili do te vazhdoje te kryej denimin ne shtepi.6 Comments

 1. Kryellaxhorja eshte gonorrea e gjate bashke me sister olsen.
  Pastaje vijne keta diarrea si sajo tao gjikkurvi dhe bushtrat e tjera te harem fistules mavi.
  Kokepalaret e burgut skane shanse as ti afrohen ketyre bucheve si sajua
  As ne burg
  As ne rruge…
  Sepse Kane barkderrat dhe gjykatat me pedofile dhe perverse (gjyqtare) te tredhure.
  Skeni pare gje akoma.

 2. Po ti o Maks je palaço jo avokat, qw sajon kështu përrallash. Yyy sa t urryer jeni
  Haaaa e si paska dal shoku birruces kur reforma funksionon me shum se kurr

  1. Qelbsirat ..njerezit e varfër vranë edhe veten ne burg se nuk paguajshin dot dritat. Mallkime deri ne brez te 3 do keni o pushtetar dhe gjyqtar kriminel

 3. Qelbsirat ..njerezit e varfër vranë edhe veten ne burg se nuk paguajshin dot dritat. Mallkime deri ne brez te 3 do keni o pushtetar dhe gjyqtar kriminel

 4. Hahahah sa shume keq dhe sa shume TURPPPPPPP i paska ardhur atij kriminelit qe qenka liruar para Sajes??:))) O ju qifsha robt me gjithe avokate e me gjithe kurva rilindase, po kujt ja shisni keto dengla o bythqira, kujtoni se jeni duke fol para armates se sufllaqeve kshu?:)

  Fuck you!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *