• |
ide | kryesore

U rrëzua aksidentalisht, ndërron jetë turistja polake në Malin e Robit

Lajme, Të fundit
Aksident në Tiranë/ Automjeti humb kontrollin dhe përfundon në lokal, plagosen babë e bir

Policia ka njoftuar se një shtetase polake ka ndërruar jetë këtë të shtunë. Mësohet se ajo është rrezuar në trotuar në afërsi të një hoteli te Mali i Robit. Pas rrëzimit, polakja u transportua menjëherë në spital.


Megjithatë, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, ajo nuk mundi të mbijetojë. Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *