• |
ide | kryesore

Dasma e Elgitit dhe Kleas, kush nga personazhet e njohur nuk u pa në ceremoni

Paparazzi, Slider
Klea-ElgitDasma e Elgitit dhe Kleas mendohej se do të përfshinte shumë nga bota e shoëbiz që mendoheshin të ishin miq të afërm të çifit. Përpos disave si: binjakët Veshaj, Bora Zemani, Luizi dhe Kiara e të tjerë. Mirëpo, Çiljeta Xhilaga, Rezarta Shkurta, Xhensila Myrtezaj, Ronela Hajati apo edhe Noizy, disa bashkëpunëtorë e disa miq, nuk ishin prezent. Edhe Egli Tako, ish-partnerja e Olsi Bylykut, e cila ishte edhe mikeshë e Kleas, mungoi në ceremoni.

Arsyet, do na mbeten mister derisa këto personazhe të pyeten se përse nuk morën pjesë.2 Comments

  1. Egli Tako me mire qe ska shkuar se do e ngateronin me nusen Klean ose Xhensilen se here e ben tualetin qe njeher te ngjaj si njera here si tjetra!

  2. Sa pa lidhje kto lajme…Nuk duhet te mpihen edhe me keq delet shqiptare nga mediat dhe showbizi i miellit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *