• |
ide | kryesore

Çfarë tha Arbana Osmani për dasmën “Top Sekrete”

Paparazzi, Slider
Arbana Osmani

Arbana Osmani ka reaguar për herë të parë me anë të një postimi në InstaStory mbi dasmën, ku falenderon të gjithë personat që e ndihmuan për të realizuar dasmën e saj të ëndrrave.


“Pak ditë më parë, në një ceremoni private vetëm me njërëzit tanë me të afërt festuam dashurinë në të gjitha dimensionet e saj. E megjithëse zgjodhëm që këtë moment ta mbanim për vete kam ndjerë pafund dashurinë dhe dashamirësinë tuaj që ka qenë e pakursyer si gjithmonë.E pakursyer ka qenë edhe ndihma që disa nga miqtë tanë na kanë dhënë për të jetuar këtë ditë ashtu siç e kisha ëndërruar dhe ne do t’ju jemi gjithë jetën mirënjohës për gjithçka që kanë bërë”- shkruan moderatorja.

Arbana Osmani


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *