• |
ide | kryesore

Vajza e Demi Moore flet për lidhjen e aktores me Ashton Kutcher

Paparazzi, Slider

Tallulah Willis po vazhdon të tregohet e sinqertë për familjen e saj të famshme.


Gjatë episodit premierë të serialit të saj të ri të realitetit Fox, Stars on Mars, Willis foli për martesën e mamasë së saj Demi Moore me Ashton Kutcher, pasi  Ronda Rousey e pyeti se si ishte të rriteshe me “prindër jashtëzakonisht të famshëm”.


Tallulah ishte tetë vjeç kur Moore, atëherë 40 vjeç, u martua me Kutcher, 25 vjeç, në 2005. Të dy u ndanë pas gjashtë vitesh martesë në 2011. Vajza 29-vjeçare e Moore dhe Bruce Willis tha se ajo “nuk e kuptoi plotësisht” se sa e famshme ishte familja e saj deri në lidhjen e mamasë së saj meaktorin e “That ’70s Show”. “Ishte, si në vitin 2003, dhe nëna ime sapo kishte filluar të takohej me Ashton,” kujton Tallulah.

“Të gjithë u larguan nga shtëpia dhe vetëm unë jetoja atje,” tregoi ajo  përpara se të shtonte për nënën e saj. “E dija që më donte, por në atë moment je e lënduar dhe nuk mund ta kuptosh që dikush që të do do ta bënte këtë ty dhe do të zgjidhte të tjerët para teje. Ndërsa ajo padyshim është ende duke e zbërthyer atë situatë, Tallulah tha se  ka ardhur në “anën tjetër” të traumës që përjetoi në atë moment dhe tani nuk ka asgjë tjetër veçse dashuri për veten dhe familjen e saj.

Që nga divorci i Kutcher dhe Moore në vitin 2011, Kutcher ka bërë një përpjekje për të qëndruar në kontakt me aktoren  dhe motrat e saj, Rumer, 34 vjeç dhe Scout, 31 vjeç. “Unëkam bërë  përpjekje  për të qëndruar në kontakt me vajzat,” tha Kutcher në një episod të shkurtit 2020 të podkastit WTF të Marc Maron. “Unë i dua ata dhe nuk do të ndaloj kurrë së dashuri ato. Duke i respektuar dhe  duke i mbështetur.”

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *