• |
ide | kryesore

Zbardhen përplasjet/ Flutura Açka ofendon deputetët që braktisën Kryesinë

Lajme, Të fundit

Janë zbardhur përplasjet mes deputetëve të PD-së gjatë mbledhjes së Kryesisë. Flutura Açka iu është drejtuar anëtarëve të kryesisë që braktisën takimit duke i ofenduar “palaço”.


Kjo ka sjellë përplasje mes saj dhe kolegut Saimir Korreshi, i cili iu është kthyer “Si nuk të vjen turp ty moj”.


Flutura Açka: Ja u çuan dhe ikën këta palaçot.

Korreshi:
Po si flet kështu, si nuk të vjen turp ty moj?!12 Comments

 1. Late kokrren e namit mer daj.

  Ore ju kemi lene nje detyre te thjeshte fare: te beni opozite.

  Detyren me te rende, pushtetin, e mbajme vete mbi supe.

  Po as kete nuk e beni dot?!

  E shikoni pra qe pune ka, por s’ka profesionista!

  1. S’ka profesionista , por ka Palkoqekar kriminelspecialista patronazhista , me damkë lëtyr-ista , që edhe pse i ka rënë zgjebja e rilindkriminel-istave , duhet edhe pak kohë , që mortja ti përlaj .

   1. Ne PD ka shume spiune.
    Mbushur partite me halera, sepse kjo gjindje e ben shume mire spiunllikun.
    Rrofte ligji 7501¡¡¡¡¡¡

 2. Flutura eshte duke fluturuar ne krahet e Lulushit,Alibashes dhe Gone Kapllanit qe dilte studio me studio dhe thoshte :” qytetaret e Mallakastres e kane vendosur se Gonia do te ishte kryetari I bashkise ” Po nuk na dole ashtu Gone ,tani vazhdo biznesin me Edvin mavijen se do te kesh fatin e Gjushit!

  1. Nuk ofendohet kolegu që mendon ndryshe,që ka kontribute që në fillim në PD.Dhe ngrejnë zërin e kritikojnë pa baza që te PD e foltores nuk ka mendim ndryshe!!!Por mënyra e sjelljes e kësaj zonje çfarë është?Sillesh si një kërcënuese atribut i njerëzve pa moral e sjellje demokratike.Nuk e di sì je futur në PD por nga sjellja jote kuptohet që të ka futur Basha!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *