• |
ide | kryesore

Kasti i Wednesday zbulon detaje rreth sezonit të dytë

Paparazzi, Slider“Wednesday” po shton një anëtar të ri të familjes Addams në sezonin 2.

Jenna Ortega , Emma Myers, Joy Sunday dhe Hunter Doohan  trajtuan teoritë e fansave në eventin global të fansave të Netflix, Tudum gjatë fundjavës, duke konfirmuar se një personazh i ri do të prezantohet – “Por ne nuk e dimë se kush,” tha Galpin. Megjithatë, Ortega dhe aktorët e saj kanë disa ide se cilët Addams që mungojnë ata do të donin të shihnin t’i bashkoheshin serialit. “Do të doja të shihja Cousin Itt,” tha Ortega, ndërsa Myers, Sunday dhe Doohan kërkuan një paraqitje nga gjyshja. Pubert Addams i paraqitur në Addams Family Values të vitit 1993 dhe Addams Family Reunion të vitit 1998, gjithashtu ka munguar në serial.

Myers konfirmoi se sezoni 2 “po punohet për momentin”, por “lidhja e historisë është kaq sekrete, edhe pse ne nuk e dimë se çfarë do të ndodhë.” Ortega, gjithashtu një producente në serial, më parë ngacmoi një sezon shumë “më të guximshëm” dhe më të errët, duke vënë në dukje se shkrimtarët mund të heqin dorë nga romanca për të mërkurën ndërsa studimet e saj vazhdojnë në Nevermore Academy. “Unë mendoj se ne duam të anojmë pak më shumë në aspektin e tmerrit të shfaqjes, sepse është shumë i butë. Ajo i tha së fundmi Elle Fanning për Variety’s Actors on Actors. “Mendoj se po heqim dorë nga çdo interes dashurie romantike për Wednesday, gjë që është vërtet e mrekullueshme”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *