• |
ide | kryesore

Lindsay Lohan bëhet nënë për herë të parë

Paparazzi, Slider

Aktorja e Freaky Friday , Lindsay Lohan dhe bashkëshorti Bader Shammas kanë mirëpritur një djalë, konfirmoi një përfaqësues i aktores për PEOPLE.


Son Luai – një emër arab që do të thotë “mburojë ose mbrojtës” – lindi në Dubai, megjithëse data e saktë e lindjes së tij nuk është ndarë për momentin. “Lindsay Lohan dhe bashkëshorti i saj financier, Bader Shammas, mirëpritën një djalë të bukur dhe të shëndetshëm të quajtur Luai,” tha përfaqësuesi për PEOPLE.Në takimin e saj në qershor me Allure, aktorja e Mean Girls foli për kapitullin e saj të ri , ku do të balancojë karrierën e saj dhe të qenit nënë. “Mezi pres të shoh se çfarë ndjesie është dhe si është të jesh thjesht nënë,” tha Lohan për median. Ajo  zbuloi se ka një mentor në atë zonë, duke thënë: “Kam folur me Jamie Lee Curtis së fundmi dhe ajo tha: “Thjesht linde fëmijën e dhe gjithçka do të jetë mirë”.

Mamaja e saj  Dina Lohan gjithashtu ka folur për lajmin emocionues, duke thënë se vajza e saj ka dashur prej kohësh të bëhet nënë. “Lindsay i ka dashur gjithmonë fëmijët sepse unë i dua fëmijët “, tha Dina. “Ne kemi një familje të madhe, kështu që ajo gjithmonë ka kërkuar fëmijë. Është shumë e mirë me ta. Isabelle, mbesa vrapon drejt saj kur e sheh.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *