• |
ide | kryesore

Ish gruaja e aktorit reagon ndaj lidhjes së tij me Ariana Grande

Paparazzi, Slider


Lilly Jay po flet për marrëdhënien e re të bashkëshortit të saj Ethan Slater me Ariana Grande. “Historia e Arianës është me të vërtetë”, tha Jay për Page Six. “Ariana s’është një vajzë që mbështet vajzat e tjera. Familja ime është shkatërruar.”

Pasi një burim i tha PEOPLE javën e kaluar se Slater dhe Jay ishin ndarë, aktori paraqiti kërkesën për divorc në New York City të mërkurën, sipas TMZ. Arsyeja e ndarjes  nga Jay nuk u rendit. Aktori  u martua me Jay në nëntor 2018, gjashtë vjet pasi ata filluan të takoheshin. Të dy kanë një fëmijë, një djalë.

Megjithëse Instagrami i Slater tani është privat, ai më parë ndau postime të ndryshme me të  që përfshinin një postim në Ditën e Nënës, i cili u “pëlqye” nga Grande dhe shkruante, “Gëzuar ditën e parë të Nënës për nënën/personin më të dashur dhe të mrekullueshëm në botë. – nga unë dhe ky djalë i vogël.” Kjo erdhi disa muaj pasi Ethan  zbuloi se ai dhe Jay kishin mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku duke shpërndarë një foto të një familjeje ku shkruhej “Wicked Cute”.

Ndërkohë, Grande u nda nga bashkëshorti Gomez në fillim të këtij viti pas gati dy vitesh martesë. Një burim i tha më parë PEOPLE se dyshja “kanë punuar në heshtje dhe me dashuri për miqësinë e tyre” që nga ndarja.

Sa i përket marrëdhënies së Ariana me Slater, një burim i brendshëm i tha PEOPLE të enjten se ishte e qartë që në fillim se dyshja po krijonin një lidhje të ngushtë në xhirimet e filmave të ardhshëm Wicked. “Ishte e qartë në xhirime që herët. Ata ishin shumë të ëmbël me njëri-tjetrin dhe shpesh shiheshin duke qeshur së bashku,” tha burimi. /Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *