• |
ide | kryesore

Kush po e akuzon Dua Lipën

Arkiva

Ju kujtohet fustani transparent i Dua Lipa në premierën e filmit “Barbie” në Los Angeles?


Në lidhje me këtë veshje stilistja e famshme Tavia Sharp tha për “The Sun” se Dua definitivisht i ka ‘shtyrë limitet’ së fundmi.Sipas saj ajo po tregon trupin e saj. Ajo dëshiron të dallohet, të jetë ndryshe.

Sharp ishte veçanërisht skeptike për Dua Lipën me argumentin se ishte pothuajse nudo në premierën e filmit “Barbie”.

Sharp mendon se artistja po përpiqej të dërgonte mesazhin: “Unë mund të vesh çfarë të dua dhe ju mund të mendoni se jam seksi apo çfarëdo tjetër, por unë kam të drejtë të vesh atë që dua”.

Stilistja shtoi: “Audienca e saj janë vajza të reja, ndaj nuk duhet të shkonte kaq larg duke u treguar ekstravagante”.

Në përgjithësi, stilistja mendon se këngëtarja duhet të shmangë veshje të tilla zbuluese në të ardhmen.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *