• |
ide | kryesore

Aksident zinxhiror në Gjermani, humbin jetën dy persona

Lajme, Të fundit

Një asksident masiv ka ndodhur në Gjermani, ku si pasojë dy persona kanë humbur jetë.


Kamioni me materialet e rrezikshme u përplas me tre kamionë të tjerë dhe më pas një kamion i pestë u përplas me katër të tjerët, raportojnë mediat e huaja.U raportuan disa shpërthime dhe banorëve aty pranë iu kërkua të qëndronin në shtëpi me dritaret e mbyllura për të shmangur ekspozimin ndaj tymit. Gjithashtu zyrtarët thanë se nuk ishte e qartë nëse më shumë njerëz kishin vdekur pasi ekipet e emergjencës nuk mund të hynin plotësisht në vendin e përplasjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *