• |
ide | kryesore

Asambleja e PS/ Rama: Krenarë për punën që kemi bërë. Ky është vetëm fillimi

Arkiva, Lajme, Të fundit
Rama

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Asamblenë e PS u shpreh se vendi tashmë ka hyrë në fazë të re, por ka ende shumë punë për të bërë.


“Shqipëria ka hyrë në një fazë të re, është në një nivel të ri. Ka plot arsye që e pohojnë këtë. Por dy janë pohimet më të mëdha, e para sezoni i turistik dhe e dyta impakti i pazakonshëm i organeve të reja të drejtësisë. Ky është vetëm një fillim i ri nga një nivel i ri dhe nuk është maja ku duam të arrijmë në fund të kësaj. Shqipëria 2030 është ende përpjetë dhe sfidat janë ende më të mëdha, sa më shumë bëjmë progres aq më shumë rritet nevoja për fuqizim politik”, tha Rama.

1 Comment

  1. Uuuu te shperlafte mortja moj bushter e pangopure!
    Shpresojme te paguaje Zoti ne kete bote krejt mekatet tua moj lavire.
    Urojme te kesh fatin e gadafit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *