• |
ide | kryesore

Moti, priten reshje shiu gjatë mbrëmjes

Arkiva, Lajme, Të fundit
Sinoptikania tregon çfarë do të ndodhë me motin në ditët e ardhshme

Deri në mesditë, vijon moti i kthjellët me kalime të pakta vranësirash në pjesën më të madhe të territorit por orët e pasdites sjellin vranësira më të shpeshta në të gjithe vëndin ku më të theksuara vranësirat do të paraqiten përgjatë shtrirjes perëndimore.


Por gradualisht gjatë mbrëmjes dhe në orët e vona të natës; pritet grumbullim i vranësirave duke sjellë reshje në veri dhe veriperëndim të Shqipërisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *