• |
ide | kryesore

Aktorja mbështet Pete Davidson pas aludimeve për romancë

Paparazzi

Madelyn Cline mori pjesë në shfaqjen stand-up komedi të Pete Davidson në Las Vegas mes aludimeve për romancë.


Sipas burimeve dyshja kaluan 24 orënë Sin City, ku qëndruan në suitën luksoze Crockfords Entertainment në Resorts World. Lajmet për romancën e tyre u publikuan javën e kaluar – vetëm një muaj pasi u zbulua se Davidson dhe e dashura Chase Sui Wonders ishin ndarë.“Ata kaluan natën së bashku në hotelin Beverly Hills dhe më pas hëngrën mëngjes së bashku atje të nesërmen në mëngjes”, tha një burim për Us Weekly. “Ata përpiqeshin të mos binin në sy duke veshur kapele bejsbolli.”

Davidson dhe Wonders i dhanë fund lidhjes dy muaj pasi ai shkoi në rehabilitim për PTSD. Burimet thanë në atë kohë se Wonders dhe familja e saj ishin jashtëzakonisht mbështetës për vendimin e aktorit për të kërkuar përsëri trajtim.

Ndërkohë, Cline, 25 vjeç, ishte në lidhje më parë mekolegun e saj Chase Stokes për më shumë se një vit. “Chase dhe Madelyn nuk janë më bashkë,” ndau një burim  në nëntor 2021. “Nuk është sekret për ata që i njohin.”

Një burim i dytë i brendshëm zbuloi se “gjërat u përkeqësuan midis Chase dhe Madelyn në shtator, dhe ata po flisnin hapur me miqtë për ndarjen deri në tetor”. Menjëherë pas ndarjes, Stokes u pa duke u takuar me një grua misterioze në një bar në Orlando, Fla./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *