• |
ide | kryesore

Aktorja e Harry Potter bëhet nënë për herë të parë

Paparazzi

Aktorja e Harry Potter, Bonnie Wright  ka zbuluar së fundmi se lindi djalin e saj, Elio Ocean Wright Lococo, më 19 shtator.


“Ne jemi të gjithë të shëndetshëm dhe të lumtur. Andrew dhe unë jemi kaq të dashuruar me diellin tonë!” Wright ka shkruar krahas një fotoje të foshnjës në gjumë. “Shumë mirënjohës për ekipin tonë të lindjes që na ka mbajtur duart gjatë gjithë kohës dhe e ka bërë udhëtimin kaq të gëzueshëm. Lindja është përvoja më e egër!”Bonnie vazhdoi duke falënderuar mamitë,  mjekun dhe miqtë e saj për mbështetjen e tyre gjatë dhe pas shtatzënisë.

“Së fundmi falënderoj Andrew suportin tim gjatë lindjes,”, shkroi ajo. “Elio ka babin më të mirëdhe të dashur. Ok mbishkrimi emocional hormonal shumë i gjatë!”

Wright, e cila luajti Ginny Weasley në filmat e Harry Potter, njoftoi për herë të parë shtatzaninë  në prill, duke shpërndarë një foto të saj teksa qëndronte pranë bashkëshortit.

“Ne po bëjmë një fëmijë! Shumë e emocionuar për të ndarë këtë tokë të bukur me ta”, ka shkruar ajo. “Çfarë udhëtimi i egër dhe modest është shtatzënia, transformimi për të krijuar hapësirë për një jetë të re.Andrew dhe unë mezi presim të takojmë fëmijën tonë këtë vit dhe të bëhemi prindër”, vazhdoi aktorja.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *