• |
ide | kryesore

Scott Disick reagon pas lindjes së djalit të Kourtney dhe Travis

Paparazzi, SliderScott Disick ka shpërndarë një foto familjare në rrjetet sociale pasi u zbulua se Kourtney Kardashian ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me Travis Barker.

Scott ndan tre fëmijë me Kourtney – Mason, 13, Penelope, 11 dhe Reign, 8 – dhe ai shkoi në Instagram Stories të shtunën për të ndarë një foto të djalit të tij më të vogël.

Postimi i Scott në Instagram vjen pasi u zbulua të shtunën mbrëma se Kourtney dhe bashkëshorti i saj Travis kishin mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku. Kourtney u pa duke mbërritur në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai të hënën, ku besohet se ka lindur.

Një burim ka thënë që atëherë se  ylli i realitetit ndihet “aq e bekuar”  pas operacionit “të frikshëm” që ajo bëri gjatë shtatzënisë për të shpëtuar jetën e foshnjës së saj të palindur. Ata gjithashtu thanë se Travis ka qenë “i mahnitshëm”.

Burimi shpjegoi: “Kourtney është mbi hënë për ardhjen e djalit të saj. Shtatzënia e saj mori një kthesë stresuese drejt fundit. Ajo është e lumtur që thjesht mund të përqafojë djalin e saj tani. Ajo ndihet kaq e bekuar.”

Në shtator, Kourtney iu nënshtrua “operacionit urgjent të fetusit”. Më pas, ajo tha se “do t’u jetë përgjithmonë mirënjohëse” mjekëve të saj. Në rrjetet sociale, Kardashian shtoi: “Unë jam përjetësisht mirënjohëse për burrin tim që u largua nga turneu për të qenë me mua në spital dhe për t’u kujdesur  Dhe nënës sime, faleminderit që më ndihmove”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *