• |
ide | kryesore

Arsyeja pse Kourtney po mban djalin e porsalindur larg motrave

Paparazzi, SliderSipas një raporti, Kourtney Kardashian Barker po mban një rregull të rreptë “vetëm me ftesë” për këdo që dëshiron të takojë djalin e saj të porsalindur.

Kardashian këtë javë mirëpriti fëmijën e saj të katërt – të parën me bashkëshortin Travis Barker – por raportet sugjerojnë se motra e saj Kim Kardashian ende nuk e ka takuar djalin e porsalindur, të quajtur Rocky 13 Barker.

“Kourtney do të prezantojë fëmijën e ri me familjen e saj mbi bazën ‘vetëm me ftesë’”, tha një burim për US Sun.

“Pra, tani të gjithë po flasin se ku do të jetë Kim në listë,” vazhdoi burimi. “Natyrisht, Kris Jenner do të jetë i pari – por kush do ta marrë ftesën e dytë?”

“Kourtney ka thënë se do të mbrojë foshnjën dhe të mos e ekspozojë ndaj ndonjë rreziku – por është pjesë e strategjisë së saj të re për t’i mbajtur të gjithë larg”.

Krijuesja e Lemme ndan vajzën Penelope, 11, dhe djemtë Mason, 13, dhe Reign, 8, me ish-in e saj Scott Disick. Ndërkohë, Barker ndan djalin Landon, 20 vjeç dhe vajzën Alabama, 17 vjeç, me ish-gruan e tij, Shanna Moakler. Ai është gjithashtu njerku i vajzës së Moakler me Oscar De La Hoya, Atiana De La Hoya.

Kourtney befasoi fansat duke njoftuar shtatzëninë e saj në një koncert në Los Angeles Blink-182 në qershor. Ajo përjetoi komplikime në shtator dhe iu nënshtrua “operacionit urgjent të fetusit” – një procedurë që ajo tha për Vogue në tetor i shpëtoi jetën djalit të saj./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *