• |
ide | kryesore

Konfirmohet emri i djalit të Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Paparazzi, SliderKourtney Kardashian dhe Travis Barker e quajtën djalin e tyre Rocky Thirteen Barker, sipas certifikatës së tij të lindjes të marrë nga People.

Çifti mirëpriti fëmijën e tyre të parë së bashku më 1 nëntor në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles.

Ndërsa çifti ende nuk e ka konfirmuar vetë ardhjen e foshnjës, një burim i brendshëm tha më parë për median se themeluesja e Lemme është “mbi hënë”. “Ajo është e lumtur që mund të përqafojë djalin e saj tani”, tha një burim në fillim të këtij muaji.

Pas një qëndrimi gati njëjavor në spital, Kardashia u pa duke u larguar nga spitali me bateristin Blink-182, 48, më 7 nëntor.

Me familjen e saj të famshme që me sa duket është e etur për të takuar Rocky-n e vogël, Kardashian thuhet se ka krijuar një listë të rreptë “vetëm me ftesa” për vizita.

“Kourtney do të prezantojë fëmijën e ri me familjen e saj mbi bazën ‘vetëm me ftesë’”, tha një burim i brendshëm për US Sun javën e kaluar. “Ajo dhe Travis kanë komunikuar se do të marrin kohë “vetëm familjare”dhe më pas do të ftojnë familjen e zgjeruar.”

Ndërsa Kris Jenner është e para në listë, burimi shtoi se “të gjithë” po pyesin nëse Kim Kardashian do të jetë e ftuar./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *