• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian sulmon familjen e saj pas bisedës me Tristan

Paparazzi, SliderKourtney Kardashian mendon se familja e saj e famshme duhet të rregullojë prioritetet e saj. Në episodin e kësaj jave të The Kardashians, Kourtney përfundon bisedën e saj të tensionuar me ish-in e Khloé Kardashian, Tristan Thompson.

Gjatë diskutimit, Kourtney i tha yllit të NBA se ajo nuk mendonte se ai e meritonte motrën e saj pas tradhëtive. Në episodin e kësaj jave, Kourtney shkon më tej, duke thënë se burrat në familjen e tyre janë “aq me fat” sa që nëna dhe motrat e saj duket se kanë prioritet të jenë “një familje e madhe e lumtur” në vend të “vendosjes së një kufiri”.

Nëna e katër fëmijëve thotë se e sheh “interesante” që familja e tyre duket se fokusohet në anën sipërfaqësore të gjërave në vend që të sigurohet që personi i prekur është në rregull.

“Ne mund të sigurohemi që Khloé të duket më së miri, ajo është e veshur, ajo ndihet mirë, ajo  bën foto të mira, ne mund t’i bëjmë të gjitha këto,” thotë Kourtney. “Por me të vërtetë të sigurohesh që personi të ndihet i mbështetur, të qëndrojë në këmbë, të vendosë kufijtë që duhet të vendosë dhe të mbështetet në këtë, sepse në këtë familje nuk është ashtu. Siç thashë, është fat për ju djema. Dhe është e mrekullueshme për fëmijët, por atëherë është gjithashtu, si…”

Nërrëfimin e saj , Kardashian shkon më tej, duke thënë: “Unë nuk jam këtu për të mbajtur mëri, mendoj se kjo ishte pika e bisedës. Unë besoj se njerëzit mund të rriten. Ishte interesante për mua, puna që ai po bën dhe rrugën në të cilën ai është, sepse kur fjalët e tua nuk përputhen me veprimet e tua, është shqetësuese. /Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *