• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama argëton liderët e BE-së me gjeste prej kllouni

Syri i Lapsit



Shaka si kjo e Ramës nuk bëhen më as në gjimnaz, se bashkëmoshatarët ta konsiderojnë shumë fëminore. Megjithatë këtë mbrëmje, kryeministri i Shqipërisë është parë të bëjë një reagim prej të parrituri.

Ka dalë para liderëve europianë në Bruksel dhe ka nisur të tundë krahët sikur të ishte dirigjent i një orkestre.

Gjestet prej kllounit të Ramës kanë tërhequr vëmëndjen e politikanëve të tjerë për pak sekonda, ndërsa ata përgatiteshin për foton familjare pas takimit. Video më poshtë:



9 Comments

  1. Armiku i popullit
   Shqiperi sesht gje tjeter
   Pervec se nje
   Mbeturini e perandoris Otomsne
   Politika e shqiperise
   Eshte eprapambetur dhe sadiste
   Per tju pershtatur evropes
   Duhet nje evolicjon kulturot politk shkencor
   Kejo menire vihet ne zbatim
   Vetem me studente shqipeyar
   Qe kane studjuar ne evrope dhe nen kijdesin e nje grup vezhgus politikanesh Evropjane
   Menira si veprohet sot nr shqiperieshte
   Sadiste per shqipetaret
   Dhe e pa vlefeshme per Evropen

 1. Se kuptoj me cfare mburret kjo lloj specie! Nuk i vjen turp ketij para tyre, me vjen çudi se mundohet shume i varfri te duket si i mencur i bukur modern ! Asgje asgje nuk eshte, ik o rrot k.., nastradin pa lezet

 2. Piktor po
  Politikan po
  Kengetar po
  Aktor filmi po
  Gazetar po
  Tani edhe dirigjent
  Vetem bythqire akoma sna ka dale apo si gje njeri ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *