• |
ide | kryesore

FOTO: E dashura e Leonardo Di Caprio, një “bishë” në pasarelë

Paparazzi, SliderE dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti hyri në pistë të hënën gjatë shfaqjes së modës së Les Sculptures Jacquemus në Fondation Maeght në Saint-Paul-De-Vence të Parisit.

Modelja me origjinë italiane, 25 vjeçe, është në lidhje me yllin e filmit, 49 vjeç, që nga gushti 2023, pasi u panë duke dalë për akullore në Santa Barbara.

Vittoria tregoi barkun e saj me një bluzë të zezë, pantallona të ngushta dhe një çantë elegante, shkruan DailyMail.

Vittorias iu bashkua Gigi Hadid në pistë, ndërsa Kylie Jenner u ul në audiencë në shfaqjen e modës të mbushur me yje.

Vittoria dhe Leonardo u lidhën për herë të parë në gusht 2023 pas lidhjes me Gigi Hadid, 28 vjeç.

Vittoria është ndarë nga Matteo Milleri, ata u martuan në qershor 2020.

Fotot e saj të egra në Instagram vijnë vetëm disa ditë pasi i dashuri i saj Leonardo DiCaprio shmangu një përplasje të vështirë me ish-të dashurën e tij Camila Morrone, 26 vjeçe.

Leonardo dhe Camila ishin në lidhje për pesë vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2022, vetëm disa muaj pasi ajo mbushi 25 vjeç.

Ndarja e tyre përforcoi një model që Leonardo ka krijuar, ku ai kurrë nuk takohet publikisht me një grua mbi 25 vjeç.

Megjithatë, menjëherë pas kësaj, ai u takua me Gigin, e cila ishte 28 vjeç në atë kohë.

Camila dhe Leonardo ishin në një lidhje nga viti 2017 deri në vitin 2022.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *