• |
ide | kryesore

Adele, gati për albumin e ri

Ajo publikoi albumin e saj të fundit “25” në vitin 2015, e tani duket se është në prag të publikimit …

Miley dhe Liam,tashmë të martuar

Duket se ata kanë avancuar në mardhënien e tyre dhe kanë zhvilluar edhe ceremoninë e dasmës. Kështu shkruajnë burimet pranë …

Kthehu