• |
ide | kryesore
1478189377seagal.jpg

Steven Seagal merr nënshtetësinë ruse

Aktori amerikan Steven Seagal ka marrë nënshtetësinë ruse. Sipas një deklarate zyrtare të Kremlinit, Presidenti Putin ka firmosur një dekret …

iphone.jpg

Një risi e veçantë e IPhone të ri

Sipas shumë raporteve, Apple është duke u përpjekur për të prezantuar teknologjinë për karkikim pa tela në gjeneratën e ardhshme …

galaxy-s8.jpg

Samsung bën gati “Galaxy S8”

Pas dështimit me Galaxy Note 7, Samsung kërkon të ngrihet sërish në tregun e smartfonëve dhe këtë gjë synon ta …

Kthehu