• |
ide | kryesore
shqip-euml-ria-gjunj-euml-zohet-nga-moti-i-keq_hd.jpg

Rikthehen shiu dhe bora në fundjavë

Reshjet e shiut do të rikthehen sërish. Kështu thonë sinoptikanët. Sipas Meteoalb: Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe …