• |
ide | kryesore

Fituesit e natës së djeshme në Çmimet Kult

Paparazzi, Slider

Mbrëmjen që lamë pas u mbajt ndarja e çmimeve Kult, event i cili u zhvillua në sallën e madhe të Katedrales Ortodokse.Eventi erdhin nën prezantimin e Leonard Bombaj dhe  Vikena Kamenicës.Ja cilët ishin fituesit në kategoritë përkatesë:

Artisti Pamor i Vitit-Bashkim Ahmeti

Balerini i Vitit-Ervis Nallbani

Instumentisti i Vitit-Jonian Kadisha

Interpretuesi lirik i Vitit-Vikena Kamenica

Kënga e Vitit-Alban Skënderaj

Aktori i Vitit-Bujar Asqeriu

Regjia e Vitit-Altin Basha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu