• |
ide | kryesore

Floriana Garo sjell në jetë vajzën, zbulon emrin (FOTO)

Paparazzi, Slider

Moderatorja Floriana Garo ka dhënë sot për të gjithë ndjekësit e saj lajmin e bukur, që është bërë nënë. Ajo përmes një postimi në Insgram ka treguar se vajza e saj që ka vendosur ta quaj Adia ka ardhur në jetë dy ditë më parë, me 12 Mars. Në foton e postuar duket dora e vogëlushes dhe nënës më të re e cila tashmë duhet të jetë më e lumtur se kurrë me këtë dhuratë nga Zoti.ajo i bashkangjitur edhe njw shkrim ku thuhet:

“Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!”

 

Moderatorja është fejuar një vit më parë me avokatin e njohur Enis Daci, pas dy viteve lidhje e tashmë janë prindër të një vajze.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu