• |
ide | kryesore

Dokumentari i Whitney Houston, abuzimet seksuale

Paparazzi, Slider

Lajmi shokues është bërë i ditur nga familja e këngëtares në dokumentarin e ri mbi divën e muzikës, që zbulon se ajo që e ka abuzuar ka qenë kushërira e saj.

Tezja e Whitney pretendon se këngëtarja i kishte thënë se ishte abuzuar seksualisht nga Dee Dee Warwick, kur ka qenë 9 vjeç.Dee Dee Warwick, 18 vite më e madhe se Whitney, u bë e varur nga droga dhe vdiq në moshën 63 vjeçare në vitin 2008. Whitney Houston u gjet e vdekur në vitin 2012, në moshën 48-vjeçare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu