• |
ide | kryesore

Habit botën mbretëresha e Spanjës, del me minifund në publik (foto)

Arkiva, Planet
spanja.jpg

Ajo ka thyer çdo protokoll. Mbretëresha e Spanjës ka habitur të gjithë botën në pritjen e Presidentit të Kolumbisë dhe bashkëshortes së tij. Kjo, sepse e mrekullueshmja Letizia Ortiz u paraqit me minifund, parzmore, triko të zezë dhe taka të holla. Një goditje e fortë në publik për paraqitjen e saj. Një pamje me të vërtetë e papranueshme për një sovrane. Është e papranueshme që një mretëreshë të dalë me këmbët e zbuluara. Nuk ka kaluar pa u vënë re edhe buzëkuqi i saj i kuq i ndezur./lapsi.al./Kthehu