• |
ide | kryesore

Kë do të joshë Ledina Çelo? (Fotot)

Arkiva, Paparazzi
led.jpg

Dy herë mama. megjithëatë Ledina Çelo nuk heq dorë nga të shfaqurtit joshëse dhe pa nënvizuar anës e saj seksi si në kohën kur ishte single. Ajo ka postuar disa foto në Facebook, ku duket qartë se i mungon Imazhi që ka pasur dikur.

Screenshot_12


Screenshot_11

Screenshot_10

SHPËRNDAJE NË:

 

Kthehu