• |
ide | kryesore

FOTO/ Nina Moric provokon italianët: Ejani në shtëpinë time të shihni Kroacinë

Sport


Italia nuk ia doli dot. Axurrët barazuan 0-0 kundër Suedisë dhe dok të mungojnë në Botërorin e Rusisë. Menjëherë pas fërshëllimës finale, Nina Moric ka provokuar tifozët italianë. “Mos u mërzisni. Jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë time të shihni Kroacinë” – shkroi ajo në rrjetet sociale. Komenti i saj ka marrë shumë reagime negative. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *