• |
ide | kryesore

I nxjerrin VIDEON “hot” të gruas, tërbohet Sergio Ramos

Sport

Bashkëshortja e Sergio Ramos, Pilar është vendosur në qendër të vëmendjes pas publikimit të një videoje të vjetër, ku ajo shfaqet gati nudo.


Sipas “Gazzetta dello Sport”, mbrojtësi i Real Madrid është tërbuar nga inati pas publikimit të kësaj videoje, pas kaq shumë kohësh. Videoja e Pilar është bërë virale në internet dhe ndoshta kjo gjë ka acaruar së tepërmi kapitenin e “Los Blancos”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu