• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ‘Opeli’ përplas për vdekje kalimtarin (Foto)

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, tek Mbikalimi i Shenavlashit. Aksidenti ka ndodhur rreth 12:15, ku një mjet tip Opel, me drejtues shtetasin A. D. , banues në Berat, ka aksidentuar shtetasin këmbësor. A.S. rreth 55 vjeç.


Fatkeqësisht shtetasi A.S. ka ndërruar jetë. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës dhe po pyetet me qëllim sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.