• |
ide | kryesore

Sërish koalicion me LSI-në? Gramoz Ruçi habit me përgjigjen

Lajme, Të fundit

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka dhënë një përgjigje befasuese i pyetur për marrëdhëniet e Partisë Socialiste me Lëvizjen Socialiste për Integrim.


Në intervistën e dhënë këtë të mërkurë në Top Channel, Ruçi tha se nuk mund të thotë se çështja e koalicioneve ka përfunduar.


“Në politikë asnjëherë nuk duhet thënë kurrë, unë nuk mund të them që as në 2019, as në 2025 dhe kështu që i mbetet kohës, duke qenë se është hera e parë në opozitë”, – tha Ruçi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *