• |
ide | kryesore

Louis Tomlinson, mijëra dollarë për të shpëtuar fansen nga sëmundja

Paparazzi, SliderLouis Tomlinson ka dhuruar 10 mije dollarë për një vajzë nëntë vjeçare e cila vuan nga paraliza cerebrale. Rylee Sanford jeton në Georgia, në SHBA dhe ka një deformim të rralle të trurit, i cili i ka pamundësuar lëvizjen. Familja e saj janë duke u munduar që të mbledhin 15 mije dollarë që t’a bëjnë shtëpinë më të qasshme.

Rylee është fanse e grupit One Direction, anëtaret e të cilit e kishin përkrahë edhe më herët.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *