• |
ide | kryesore

Policia operacion masiv, arrestohet një person për vrasjen e biznesmenit

Lajme, Të fundit

Policia e Shteti është organizuar sot në një operacion për kapjen e vrasësit të Memli Begallës, i cili mbeti i vdekur nga një atentat dy ditë më parë.


Sipas informacioneve mësohet se në aksion janë përfshirë forca të Krujës, Tiranës, Durrësit, FNSH dhe Shqiponja.


Po ashtu mësohet se një person është arrestuar, i cili dyshohet se është vrasës me pagesë, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

1 Comment

  1. dhe ne fund del se ishte i afert i tahirit,ruqit,xhafes etj siq ndodhi me tritolin e vendosur ne shtepin e tahirit dhe u burgosen pa te drejt mbi 50 persona.ne fund doli qe e kishte vendosur vet tahiri.po jan rama,ruqi,xhafa qe e kriminalizuan parlament e bashki ,kababis e kokain ,ja rezultati.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu