• |
ide | kryesore

Sam Smith, puthje në mes të qytetit me të dashurin e ri (FOTO)

Paparazzi, SliderSam Smith dhe i dashuri i tij Brandon Flynn duket se po kalojnë një periudhë shumë të mirë në jetën e tyre. Gjithçka është e mbushur me dashuri për ta dhe romanca i ka treguar të gjitha shenjat e saj në jetën e tyre.

Dy të rinjtë, përkatësisht 25 dhe 24 vjeç, janë fotografuar duke i dhënë njëri-tjetrit disa puthje të nxehta, pa u shqetësuar nga prania e syve kuriozë të njerëzve, teksa ndodheshin në një lokal peshku në Londër. Ata janë fotografuar sëbashku dhe sërish në momente intime, për herë të parë në muajin tetor, në qytetin e New Yorkut. Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *