• |
ide | kryesore

Largimi i këshilltarëve, flet Kryemadhi: Anëtarët e LSI janë të lirë për të qenë kudo

Lajme, Të fundit

Pas largimit të këshilltarëve të LSI-së drejt Partisë Socialiste ka reaguar edhe kryetarja Monika Kryemadhi. Duke uruar të gjithë besimtarët Bektashinj për festën e Sulltan Novruzit, Kryemadhi u pyet nga gazetaret për këtë cështje.


“Sot është ditë paqe, nuk është ditë as për të cilësuar apo për tu marrë me lajme të vjetra. Dua t’u them dhe diçka tjetër, anëtarët e LSI janë të lirë për të qenë kudo që janë po di të them që realitetin ku ne jetojmë nuk e ndryshojnë as këshilltarët dhe as deputetët. E rëndësishme është që të ndryshojmë e tu japim shqiptarëve më shumë punë, më shumë mirëqenie dhe më shumë begati”, – tha Kryemadhi.

2 Comments

 1. shkojne ku eshte tepsia, e kishte lsi tepsine per 8 vjet e i kishe aty se ska ndenjur njeri per ideale. Keta te PS nje gje duhet ta dine nqs i pranojne, qe ne rastin e pare qe sdo kene interes me tek PS ose dikush tjeter do u ofroje me shume nga tepsia do kthejne kurrizin e do ikin me vrap.

 2. Ju te LSI keshtu keni qene dhe jeni, KURVA, vetem per interesa personale:

  Mentaliteti ne partine e juaj eshte tamam ineresaxhij dhe hajdute, futeni ne qeverisje me ke te jete e mundur, vetem per poste, aty ku eshte mundesia me germu dhe me mbush zhepat.
  Keshu eshte gjithe sistemi juaj, nga lart -poshte!
  Dhe ata qe votojne per ju, votojne vetem per nje vend pune.

  Si qytetare ju themi qe; TURP te keni parazite dhe shkaterruesit e shtetit shqiptare.

  Shpresoj qe e ardhmja e shqiperise te votoj per indivite qe kane qellimin e ndertimit te shtetit shqiptare ku te gjithe te kene nje te ardhme te mire, pa interesa politike apo personale, se partia te fut ne pune per 4 vjet, kjo nuk eshte e ardhmja e mire per femijet e tuaj..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *