• |
ide | kryesore

Spice Girls rikthehen në një film të animuar

Paparazzi, Slider

Më në fund vajzat e grupit “Spice Girls” pas ribashkimit arritën të bien dakord për realizimin e projektit të tyre të parë , dhe kjo çuditërisht nuk lidhet me muzikën.


Sipas “Variety”, Mel B, Mel C, Emma Bunton, Geri Halliëell dhe Victoria Beckham sapo kanë nënshkruar kontratën për dublimin e një filmi të animuar, ku do të përçohet mesazhi i forcës së femrës.


Personazhet kryesore do të jenë 5 vajza heroina të cilat luftojnë kundër së keqes. Secila prej tyre do të ketë karakteristika që ngjasojnë me këngëtaret e “Spice Girls”.

Më shumë në këtë kategori: « Jeni në


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *