• |
ide | kryesore

FOTOT/ Plasin puthjet dhe përqafimet në PS mes deputetëve dhe anëtarëve pas Asamblesë

Lajme, Të fundit

Pasi kanë dalë nga asambleja e PS, deputetët dhe anëtarët e kësaj partie kanë shkëmbyer puthje e përqafime mes tyre.


Në këto foto te shkrepura nga LSA mund te momentet nga dalja e ministrave, deputeteve dhe anëtareve te Asamblesë Kombëtare te PS-se, qe u mbajt paraditen e sotme ne Tirane.


Si mund te shihni nga fotot, ne mbyllje te mbledhjes nuk mungojnë puthjet e përqafimet.

 


3 Comments

  1. Kane unitet, e mire njojeper nderet, e bemat e kopese se qelbesirave. Po te shihen ata qe pame jane te tere ata qe jane perlyer, e qe ka ze. Ky eshte grupi i qelbesirave qe kemi ne pushtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.