• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksident i rëndë automobilistik në Laç, dyshohet për disa viktima

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Laç. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, dyshohet se nga aksidenti kanë mbetur të vdekur 2 persona dhe një i tretë është plagosur, por ky informacion nuk është konfirmuar nga policia.


Nga ana tjetër, dyshohet se drejtuesi i mjetit ishte nën efektin e alkoolit, megjithëse edhe ky është një informacion i pakonfirmuar zyrtarisht nga policia.


 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *