• |
ide | kryesore

VIDEO/ Vajza ‘i fut duart’ në vend intim shoferit të urbanit në Tiranë

Pikante


Shoferi në një autobus të transportit publik në kryeqytet është filmuar nga një pasagjer, teksa mban pranë vetes një vajzë të re, të cilës i merr dorën duke e vendosur në organin e tij gjenital.

E gjitha kjo ndodh teksa autobusi është në lëvizje në itinerarin e caktuar për qarkullim në Tiranë.

Në video mund të shihet se vajza i flet shoferit dhe i prek organin gjenital. Urbani është i linjës Institut-Uzina e Autotraktorëve.

 


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *