• |
ide | kryesore

Fansat aziatikë suprizë Dua Lipës në koncert (Foto)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Dua Lipa javën e kaluar ka zhvilluar turneun e saj nëpër shtetet aziatike dhe fansat kanë shfrytëzuar mundësinë që të mësojnë kuptimin e emrit të saj.

Në njërin prej koncerteve të Duas, ata kanë mbajtur në duar pankarta “I Dua you”, kthyer në shqip: “Unë të dua ty”.


“Kur dashuria ka kuptim në çdo gjuhë. Shenjat “I DUA YOU” të krijuara nga fansat”, ka shkruar babai i Dua Lipës, ndërsa ka publikuar foton e fansave në “Instagram”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu