• |
ide | kryesore

Çfarë tha Luana pas lajmit të largimit nga Top Media

Paparazzi, Slider

Ajo është një ndër ikonat e televizionit në Shqipëri. Së fundmi portalet kanë shkruar se Luana Vjollca nuk do të jetë më pjesë e televizionit. Por a janë të vërteta këto thashetheme?

E kontaktuar nga “Pop Culture”, Luana ka treguar se asgjë nuk është e vërtetë nga ato që janë shkruar për të. Ajo konfirmon se do vazhdojë të jetë pjesë e televizionit.


Bukuroshja e ekranit ka rrëfyer se do ketë surpriza të reja në Top Channel duke filluar nga shtatori. Por Luana nuk është vetëm një prezantuese e suksesshme, ajo është gjithashtu një këngëtare dhe për këtë ka treguar se në verë do të sjellë dy këngë që sipas saj do të kthehen në hite.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu