• |
ide | kryesore

Zyrtare – Real Madrid vendos trajnerin…nuk është ai që mendoni

F1, Sport

Mes aq shumë emrave të lakuar si trajnerë të ardhshëm të Real Madrid, shumë pak do të kishin menduar këtë zgjidhje. trajneri aktual i Spanjës, Julen Lopetegui, do të jetë pasuesi i Zinedine Zidane: bëhet fjale në fakt për një rikthim për të, duke qenë se ka veshur fanellën e Real Madrid si futbollist dhe ka udhëhequr skuadrën B të Los blancos përpara se të merrte drejtimin e moshave të Furive të Kuqe. Lopetegui ka firmosur një kontratë trevjecare dhe do të nisë aventurën e tij në drejtim të kampionëve të Europës menjëherë pas Botërorit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu